Датчик руху DRM-06

Призначення: Плафон з вбудованим датчиком руху використовується для автоматичного, тимчасового включення освітлення у випадку появи особи чи іншого об'єкта в таких місцях, як коридори, внутрішні двори, під'їзні споруди, під'їзні шляхи, гаражі тощо.

Принцип дії: Датчик випромінює і отримує високочастотні електромагнітні хвилі 5,8 ГГц. Високочастотні хвилі проникають через розсіювач плафону і дозволяють виявити рух. Датчик виявляє зміни у відбитті хвиль через рух об'єкта в зоні реагування.
Після виявлення руху автоматично включається освітлення. З моменту включення, безперервний рух призводить до збільшення проміжку часу освітлення. Відсутність руху в зоні дії призводить до вимкнення освітлення через встановлений проміжок часу. При відновленні руху в зоні дії датчика освітлення ввімкнеться знову на встановлений проміжок часу та після того як цей час сплине освітлення буде автоматично вимкнено. Датчик руху оснащений сутінковим датчиком, який перешкоджає ввімкненню освітлення протягом дня та вмикає його лише після настання темноти. Час активації датчика може регулюватися користувачем за допомогою потенціометра.
Крім того, можна налаштувати площу зони дії в радіусі 3-10м (при h = 2,5м) та відрегулювати час активації приймача в діапазоні 5сек-12хв. Про ввімкнення освітлення сигналізує зелений світлодіод.

drm

Технічні характеристики:
напруга живлення 230V AC
джерело світла 160×LED
колір світла 6000K
промінь світла 970Lm
потужність світлодіодів LED  10W
частота мікрохвильового випромінювання 5,8GHz
потужність випромінювання <0,2mW
зона реагування 360°
дальність променя - регульована 1÷8м
поріг спрацювання- регульований 2÷2000Lx
час включення освітлення - регульований 5с.÷15хв.
затримка включення <1с
споживча потужність датчика руху 0,9W
приєднання проводу затискачі гвинтові 1,5мм²
робоча температура -25÷50°C
габаритні розміри Ø260, h=90мм
монтаж 3 шурупи до основи
плафон (HDPE) поліетилен, молочнобілий
ступінь захисту IР40

Схема підключення:

DRM-06sh

Де придбати