Реле чергування та пропадання фаз CKF-337

З сигналізацією.
Реле чергування та пропадання фаз з регульованим порогом спрацювання для несиметрії напруг. Без підключення до нейтрального проводу мережі, спрацьовує при симетричному та несиметричному спаді міжфазових напруг

Призначення: реле чергування та пропадання фаз призначене для захисту електричних двигунів, які живляться від трифазної мережі змінного струму у випадку пропадання напруги принаймні на одній фазі або у випадку несиметрії напруг між фазами, що може стати причиною виходу з ладу двигуна, а також для забезпечення правильного напрямку обертів двигуна у випадку зміни черговості фаз на входах реле.

Дія: зникнення напруги принаймні на одній довільній фазі або несиметрія напруг між фазами більша від встановленої призведе до аварійного вимкнення двигуна. Вимкнення відбудеться з затримкою 4 c, що запобігає випадковому вимкненню двигуна під час короткочасного зникнення напруги живлення однієї чи двох фаз. Повторне ввімкнення відбудеться автоматично при зменшенні несиметрії напруг до рівня на ~5 В нижче встановленого порогу (тобто на величину гістерезису напруги), інакше запуск двигуна є неможливим. У випадку зміни черговості фаз, що призведе до небажаної зміни напрямку обертів двигуна, реле не дасть можливості запустити двигун. Запуск двигуна буде можливий при відновленні правильної черговості фаз.

Технічні характеристики:
напруга живлення 3х380/220 В~ + N
максимальний струм навантаження 10 А
групи вихідних контактів 1 на перемикання
несиметрія напруг аварійного вимкнення 20 – 60 В~
лінійна напруга для аварійного вимкнення 320 В~
гістерезис напруг 5 В~
затримка аварійного вимкнення регульована 0,2 - 5 с
споживана потужність 1,6 Вт
приєднання проводів затискачі гвинтові 2,5 мм2
витривалість контактів 105 вмикань
робоча температура від -25°С до +40°С
ступінь захисту пристрою IP40
габаритні розміри 3 модулі типу S (52,5 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейку 35 мм

Схема підключення:

Клікніть на зображення для збільшення

У CKF-337 перемикаючий контакт реле дозволяє приєднати звукову або світлову сигналізацію спрацювання пристрою.

Де придбати