Датчик руху DRM-05

Призначення: Плафон з вбудованим датчиком руху використовується для автоматичного, тимчасового включення освітлення у випадку появи особи чи іншого об'єкта в таких місцях, як коридори, внутрішні двори, під'їзні споруди, під'їзні шляхи, гаражі тощо.

Принцип дії: Датчик випромінює і отримує високочастотні електромагнітні хвилі 5,8 ГГц. Високочастотні хвилі проникають через розсіювач плафону і дозволяють виявити рух. Датчик виявляє зміни у відбитті хвиль через рух об'єкта в зоні реагування.

Після виявлення руху автоматично включається освітлення. З моменту включення, безперервний рух призводить до збільшення проміжку часу освітлення. Відсутність руху в зоні дії призводить до вимкнення освітлення через встановлений проміжок часу. При відновленні руху в зоні дії датчика освітлення ввімкнеться знову на встановлений проміжок часу та після того як цей час сплине освітлення буде автоматично вимкнено. Датчик руху оснащений сутінковим датчиком, який перешкоджає ввімкненню освітлення протягом дня та вмикає його лише після настання темноти. Час активації датчика може регулюватися користувачем за допомогою потенціометра.

Крім того, можна налаштувати площу зони дії в радіусі 3-10м (при h = 2,5м) та відрегулювати час активації приймача в діапазоні 5сек-12хв. Про ввімкнення освітлення сигналізує зелений світлодіод.

drm

Технічні характеристики:
напруга живлення 230V AC
тип лампочки E27 max.25W
частота мікрохвильового випромінювання 5,8 ГГц
потужність випромінювання <10mW
радіус дії 360°
дальність променю - регульована 2÷10м
поріг спрацювання - регульований 2÷2000Lx
час ввімкнення споживача регульований 5сек.÷12хв.
затримка спрацювання 1 с
приєднання проводів затискачі гвинтові 1,5 мм2
робоча температура від -25°С до +50°С
габаритні розміри Ø275 h=110мм
монтаж трьома шурупами до основи
плафон HDPE, молочнобілий
ступінь захисту ІР40

Схема підключення:

DRM-04sh

Де придбати