Реле струму PR-617-02

Призначення: Реле струму PR-617-02 призначене для захисту одно і трьохфазних електродвигунів від перенавантаження по струму. Можливо його використання в якості безконтактно-струмового вимикача для відключення електропроводу в кінцевих положеннях, дублювання блоку кінцевих вимикачів і т. п.

Принцип дії: Якщо струм електродвигуна не перевищує номінальний (встановлюється потенціометром на передній панелі), контакти 11-12  замкнуті і на котушку контактора подана напруга. При збільшенні  струму вище номінального контакти 11-12 розмикаються і двигун  відключається. Відключення відбувається з затримкою часу, залежною від струму при перенаванаженні (струмочасова характеристика). Зміна характеристики відбувається потенціометром  на лицьовій панелі в межах 2-25 секунд (значення шкали відповідає  часу відключення при подвійному перенавантаженню (l /l =2) Наприклад, при подвійному перенавантаженню відключення відбудеться за 12 секунд при встановленні потенціометра в середній  частині шкали. В крайніх положеннях відключення відбудеться за 2,5 і  25 секунд. При п’ятиразовому перенавантаженні потенціометр встановлений в середній частині шкали, двигун відключиться за 1,8  секунд (див. табл. 1). Відповідно зміниться час відключення при встановленні потенціометра в крайні положення шкали, тобто чим більше перенавантаження, тим швидше зпрацює захист. Реле для захисту електродвигунів холодильного і компресорного  обладнання виготовляється з часом затримки повторного включення  6 хвилин (по рекомендації підприємств-виробників).
Приклад запису при замовленні: PR-617-02-6 -6 - час затримки повторного включення в хвилинах (для стандартного  виконання - 10 сеунд - не вказується).

Технічні характеристики:
напруга живлення 230В 50Гц
струм навантаження < 16 A, АС1
макс. струм котушки контактора
діапазон регулювання струму відключення 0.5-5А
затримка відключення (регульована) 2-25сек.
затримка включ. захисту при запуску двигуна 5 сек.
час затримки повторного включення 10 сек. або 6 хв
споживча потужність 0,4Вт
діапазон робочих температур від -25°С до +50°С
ступінь захисту:  
- реле ІР40
- клемної колодки ІР20
габаритні розміри 1 модуль типу S (17,5 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейці 35 мм

Схема підключення:

pr-617-02 sh

Де придбати