Модуль цифрових входів/виходів ES-DIO-1М

Модуль цифрових входів/виходів.

Призначення: пристрій збору та передачі даних ForthLogic ES-DIO-1M призначений для розширення кількості унітарних входів та виходів програмованих логічних контролерів. Інформаційний обмін з пристроєм здійснюється по послідовному інтерфейсу RS485 згідно протоколу MODBUS RTU.

Дія: ES-DIO-1M обладнано шістьома універсальними контактами. Кожний контакт, в залежності від потреб, може розглядатися як вхід для сигналів типу "сухий контакт" відносно мінуса напруги живлення або як вихід типу "відкритий колектор", який комутує мінус напруги живлення. В ES-DIO-1M реалізовано технологію локальної пам'яті, яка полягає в тому, що довільний вихід можна запрограмувати в довільний стан, який буде автоматично активовано при подачі живлення на ES-DIO-1M навіть за відсутності інформаційного обміну по послідовному інтерфейсу. Цей стан називається локальним станом вихідного контакту, на відміну від поточного стану, який може змінюватись динамічно в процесі інформаційного обміну з контролером. Нові локальні та поточні значення виходів а також стан входів та виходів можна встановити або прочитати по послідовному інтерфейсу RS485 за допомогою протоколу MODBUS RTU. Більшість параметрів обміну є фіксованими за виключенням власної мережевої адреси - її можна встановити за допомогою багатопозиційного перемикача схованого під передньою панеллю. ES-DIO-1M обладнано двома світлодіодами розташованими на передній панелі, які відображають наступну інформацію: зелений - наявність напруги живлення; жовтий - вдалий обмін по протоколу MODBUS RTU.

Технічні характеристики:
кількість цифрових входів/виходів* 6
максимальний опір на вході, який сприймається як замкнуто 4700 Ом
максимальна допустима напруга на виході 50 В
максимальний робочий струм виходу
постійний 100 мА
імпульсний (скважність 20%) 200 мА
напруга живлення 9 - 30 В=
максимальний споживаний струм 25 мА
послідовний інтерфейс RS485
протокол MODBUS RTU, підпорядкований
параметри протоколу 9600 біт/с, 8 біт даних 2 стоп-біта, без біта парності
робоча температура от -20°С до +50°С
габаритні розміри 1 модуль типа S (17,5 мм)

Схема підключення:

es_dio_1m.jpg

* Кожний контакт, в залежності від потреб, може розглядатися як вхід для сигналів типу "сухий контакт" (відносно мінуса напруги живлення) або як вихід типу "відкритий колектор" (який комутує мінус напруги живлення) при умові не перевищення максимально допустимих характеристик входу та виходу.

Де придбати