Автоматичний перемикач фаз PF-441

Призначення: автоматичний перемикач фаз PF-441 призначений для підтримання постійного рівня напруги живлення однофазних електропристроїв у випадку пропадання фази живлення або зміни рівня напруги на ній поза встановлені межі шляхом перемикання живлення на іншу фазу з правильними параметрами.

Дія: на вхід перемикача підведено трифазну чотирьохпровідну напругу живлення, а з виходу подається напруга однієї фази. Якщо рівень вихідної напруги перевищить встановлені межі, перемикач подасть на вихід фазу з правильними параметрами. Під час перемикання (вимкнення однієї фази та увімкнення іншої) на виході короткочасно немає напруги. Перемикач фаз PF-441 пристосований для приєднання трьох додаткових реле (контакторів) до кожної фази для живлення електропристроїв струмом понад 16 А. Без додаткових реле максимальний струм живлення становить 16 А. Пошкодження реле робочої фази (перегорання контактів, розрив кола котушки) призведе до перемикання живлення на іншу фазу. Конструкція пристрою не дозволяє ввімкнути більше одного реле одночасно, тому у випадку залипання контактів реле в колі фази з неправильними параметрами перемикання на іншу фазу не відбудеться.

Технічні характеристики:
вхідна напруга 3х220 В~ + N
вихідна напруга 220 В~
максимальний струм навантаження 16 А
нижній поріг спрацювання 195 В
верхній поріг спрацювання 250 В
час перемикання 0,5 – 0,8 с
похибка вимірювання напруги ±1%
гістерезис 5 В
витривалість контактів 105 вмикань
робоча температура від -25°С до +50°С
ступінь захисту пристрою IP40
приєднання проводів затискачі гвинтові 2,5 мм2
габаритні розміри 4 модулі типу S (70 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейці 35 мм

Схема підключення:

Клікніть на зображення для збільшення

Клікніть на зображення для збільшення

Фаза L1 є пріоритетною. Якщо вона матиме правильні параметри, перемикач подасть її на вихід незважаючи на те, що рівень напруги підключеної фази є правильним. Час перемикання однієї фази на іншу становить 0,5 – 0,8 с.

Де придбати