Реле часу багатофункційне PCS-516 UNI

10-ти функційне.

Дія: Встановлення перемикача часового діапазону в положення: ВКЛ – призводить до тривалого замикання контактів 3-7 при ввімкненому живленні. ВИКЛ – призводить до тривалого замикання контактів 3-5 при ввімкненому живленні. Подання напруги кнопкою ЗУПИНКА під час виконання функцій A, B, C, D, F - викличе реалізацію робочого режиму з початку; F, G, H, I - викличе повернення реле в початкове положення і очікування сигналу СТАРТ; K спричинить постійне замикання контактів 3-7 реле при ввімкненому живленні.

Технічні характеристики:
напруга живлення 12 - 264 В~/=
максимальний струм навантаження 10 А
струм імпульсу керування максимальний 1 мА
групи вихідних контактів 1 на перемикання
витримка часу від 0,1 с до 576 год
макс. затримка спрацювання аверсійних функцій 50 мс
сигналізація живлення зелений світлодіод
сигналізація стану контактів червоний світлодіод
споживана потужність 0,8 Вт
приєднання проводів затискачі гвинтові 2,5 мм2
витривалість контактів 105 вмикань
робоча температура від -25°С до +50°С
ступінь захисту пристрою IP40
габаритні розміри 1 модуль типу S (17,5 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейку 35 мм

Схема підключення:

rch_516.jpg

Додаткова інформація:

Зауваження:
При ввімкненому живленні реле не реагує на зміни часового діапазону та режимів роботи. Зміни часового діапазону та режимів роботи вступають в силу після вимкнення напруги живлення і її повторної подачі чи при поданні напруги кнопкою ЗУПИНКА. При ввімненому живленні у встановленому діапазоні можна плавно змінювати витримку часу. Якщо при ввімкненому живленні буде змінена функція на F, G, H, I, K і буде подано напругу кнопкою СТАРТ, то пристрій виконає попередньо встановлену функцію і тільки тоді переключиться на нову.

516_a.jpg Функція A – затримка ввімкнення. В момент ввімкнення живлення контакт вихідного реле залишається в положенні 3-5 і починається відлік встановленого часу t по закінченні якого контакт переключиться в положення 3-7. В такому положенні контакт перебуватиме до вимкнення живлення, після чого можлива подальша реалізація робочого режиму.
516_b.jpg Функція B – затримка вимкнення. В момент ввімкнення живлення контакт вихідного реле переключиться в положення 3-7 і почнеться відлік встановленого часу t, по закінченні якого контакт повернеться в положення 3-5. В такому положенні контакт перебуватиме до вимкнення живлення, після чого можлива подальша реалізація робочого режиму.
516_c.jpg Функція С – затримка ввімкнення циклічна. Режим роботи затримки ввімкнення реалізується циклічно з однаковими періодами встановленого робочого часу і часу перерви.
516_d.jpg Функція D – затримка вимкнення циклічна. Режим роботи затримки вимкнення реалізується циклічно з однаковими періодами встановленого робочого часу і часу перерви.
516_e.jpg Функція E – генерування імпульсу тривалістю 0,5 секунди після закінчення встановленого часу.
516_f.jpg Функція F – генерування імпульсу встановленої тривалості t з моменту подання сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на імпульси СТАРТ.
516_g.jpg Функція G – генерування імпульсу встановленої тривалості t з моменту припинення сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на імпульси СТАРТ.
516_h.jpg Функція H – затримка вимкнення на встановлений час з можливістю її продовження. Подання сигналу СТАРТ спричинює замикання контактів 3 і 7 реле, а його припинення викликає початок відліку часу t, протягом якого контакти 3 і 7 замкнені. Припинення сигналу СТАРТ, поданого протягом часу t розпочне його відлік спочатку.
516_i.jpg Функція I – затримка ввімкнення і затримка вимкнення на встановлений час з можливістю її продовження. Якщо тривалість імпульсу СТАРТ менше 45 секунд, то реле його ігнорує, а якщо більше - то по закінченні цього часу реле вмикається і починається відлік встановленого часу t. Припинення сигналу СТАРТ, поданого протягом часу t розпочне його відлік спочатку.
516_k.jpg Функція K – вимкнення реле на встановлений час поданням сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на сигнали СТАРТ.

Де придбати