Реле перевищення напруги CP-708

Призначення:
Реле контролю напруги СР-708 призначено для безперервного контролю величини напруги в однофазній мережі змінного струму та захисту електроустановок, електроприладів і т.д. від підвищенням або пониженням напруги шляхом відключення живлення при виході його за встановлену межу. Реле включено, якщо контрольована напруга знаходиться у встановленому діапазоні. Діапазон (верхнє і нижнє значення) встановлюються на панелі управління. Повторне включення реле (після відключення) відбувається автоматично, через встановлений час, після відновлення мережевої напруги живлення.

УВАГА! При підключенні до мережі живлення, якщо напруга в межах норми, підключення навантаження відбудеться через час, рівний часу повторного включення (tP = 2сек - 9.5мін)

Технічні характеристики:
напруга живлення 150-300 В / 50 Гц
максимальний струм навантаження 16 А АС1
Контакт 1Z (1 замикає)
Діапазон контрольованих напруг  
нижній 150-210 В
верхній 230-300 В
похибка вимірювання, не більше 2%
Затримка відключення, сек  
при зростанні напруги 0,1-1 с
при падінні напруги 2-10 с
час повторного ввімкнення 2 с - 9,5 хв
діапазон робочих температур, від -25°С до +50°С
ступінь захисту IР20
габарити (ШхВхГ) 22х82х123 мм
тип корпусу перехідник в монтажну коробку

Схема підключення:

cp-708sh

УВАГА! 
Виріб слід підключати до однофазної мережі відповідно до існуючих норм електробезпеки. Правила підключення описані в даній інструкції. Роботи, пов'язані з встановленням, підключенням і регулюванням повинні проводитися кваліфікованим фахівцем після ознайомлення з інструкцією по експлуатації та функціями пристрою. Перед початком встановлення слід переконатися у відсутності напруги на кінцях провідника. Самовільний розтин корпусу тягне за собою втрату права на гарантійне обслуговування виробу, а також може стати причиною ураження електричним струмом. З питань монтажу і роботи пристрою звертатися до служби технічної підтримки.

Де придбати