ES-ControlUni/Pro/Mobile

ES-ControlUni PC:

Призначення: ES-ControlUni PC - призначена для роботи контролерів серії ES-Forthlogic з персональними комп'ютерами та для дистанційного керування і візуалізації параметрів систем малого та середнього рівня складності. Основними перевагами є швидкий старт, відсутність потреби спеціалізованих знань по програмуванню, налаштуванню SCADA пакету та конфігурації OPC сервера. Все що потрібно для запуску системи — це підключений GSM модем (з підтримкою SMS та CSD) до комп'ютера, та знання номерів SIM карт, що встановлено у віддалених точках (контролерах).

Програмне забезпечення ES-ControlUniPC є безкоштовне і доступне для завантаження з даної сторінки. Програма працює з 3G модемами Huawai e171, Huawai e173.


controluni1.jpg
controluni2.jpg

ES-ControlUni Pro для Windows:

ES ControlUni Pro ES-ControlUni PC. Програма анологічна програмі ES-ControlUni PC. Відрізняється режимом роботи передачі даних за технологією GPRS.

ES-ControlUni MOBILE для пристроїв з ОС ANDROID:

Призначення: ES ControlUni MOBILE ES-Forthlogic™ призначена для роботи контролера з мобільними пристроями з операційною системою Android для дистанційного керування та зчитування параметрів нескладних систем побутової та промислової автоматики.

controlunimobile.jpg

Обмін даними відбувається за допомогою SMS повідомлень. Програма володіє програмованими об'єктами, такими як кнопки, ярлики та дисплеї (button /label/display). Для цих об'єктів визначаються макроси, тобто програмні інструкції для контролера.

Процес запиту/відповіді здійснюється вручну користувачем або автоматично з періодом, вказаним у макросі даного об'єкту. Програму можна одержати безпосередньо на мобільний пристрій з інтернет-магазину Google PLAY:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.controluni.app

На завантаження:

Інструкція до ControlUni завантажити (.pdf)
Програма ControlUni завантажити (.rar)

Де придбати