Лічильник електроенергії LЕ-01MР

Однофазний, 220В з MODBUS RTU з аназізатором.
З портом RS485 та комунікаційним протоколом MODBUS RTU

Призначення: Лічильник LE-01MP призначений для підрахунку електроенергії в однофазних мережах змінного струму. Лічильник серії М призначений для індикації та реєстрації значень спожитої електроенергії з можливістю дистанційного зчитування даних з лічильників по протоколу MODBUS RTU. Даний лічильник не призначений для розрахунку з енергопостачальниками за спожиту електроенергію, а тільки для внутрішнього обліку.

Дія: спеціальний електронний механізм лічильника під впливом прикладеної напруги і протікає у фазі струму генерує імпульси в кількості пропорційній спожитої електроенергії у фазі. Споживання електроенергії у фазі вказує світлодіод, що мигає (1000 i/kWh). Крім того, лічильник міряє параметри живлення і температури його власної системи. Зміна параметрів кожні 3 секунди. Розмір, зазначений: активної енергії (0,1 кВт), напруги (0,1 В), струму (0,1 А). Дисплей активується разом з індикатором. Без живлення покази можуть записуватися певний час (30 сек) , знятих з урахуванням енергії [кВтг] натисненням кнопки PRESS.

le-0xm

Зв’язок з лічильниками електроенергії як з пристроями типу SLAVE відбувається по протоколу MODBUS RTU через послідовний інтерфейс RS485 з допомогою запису до відповідного регістру лічильника. Лічені параметри після перетворення передаються на дисплей лічильника . Кожен з цих показників ідентифікується унікальною адресою, присвоєною користувачем.

Адреса лічильника: Зміни адреси лічильника здійснюється через порт RS-485 за допомогою з'єднання по протоколу Modbus RTU допомогою запису до відповідного регістру лічильника. Адреса лічильника за замовчуванням - 1.

Технічні характеристики:
напруга живлення 220 В~ ± 20%
номінальний струм 5 А
максимальний струм 100 А
мінімальний струм 0,02 А
клас точності згідно ІЕС61036 клас 1
споживана потужність < 8 ВА; < 0,4 Вт
діапазон показів лічильника 0 - 999999,9 кВт*год
константа лічильника 1000 імп./ кВт*год
візуальна індикація зчитування червоний світлодіод
послідовний інтерфейс RS485
протокол MODBUS RTU
робоча температура від -20°С до +65°С
монтаж на DIN-рейці 35 мм
приєднання проводів затискачі гвинтові 2,5 мм2
габаритні розміри 1 модуль (19,5 мм)

Схема підключення:

Схема підключення

Де придбати