Реле напруги CP-730

3-фазне

Призначення: реле напруги CP-730 призначене для контролю рівня напруги мережі та захисту електричних пристроїв від небезпечного для них підвищення та зниження рівня напруги поза встановлені межі. Пристосоване для монтажу на монтажній рейці в електрощитах.

Зауваження: реле напруги CP-730 може витримувати зростання напруги в мережі до 450 В та короткочасні зростання до 550 В, що забезпечує надійну охорону навантаження навіть при підвищенні рівня напруги в мережі понад норму. Зміна послідовності фаз або відгорання “нуля” (для трифазних) також не стане причиною виходу з ладу цих моделей реле напруги.

Технічні характеристики:
напруга живлення 3 х (50 - 450 В~)
максимальний струм навантаження 10 А
групи вихідних контактів 1 на перемикання
затримка спрацювання нижнього порогу U1 1,5 с
затримка спрацювання верхнього порогу U2 0,1 с
напруга нижнього порогу регульована 150-210 В
напруга верхнього порогу регульована 220-260 В
споживана потужність 1,7 Вт
приєднання проводів затискачі гвинтові 4 мм2
витривалість контактів 105 вмикань
робоча температура від -25°С до +50°С
ступінь захисту пристрою IP40
габаритні розміри 3 модулі типу S (52,5 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейку 35 мм

Схема підключення:

dpf-4

Додаткова інформація:

Функціональні особливості:

dpf-4-diagramm Індикація поточної напруги в мережі живлення на трирозрядному світлодіодному табло, індикація ввімкнення навантаження (світлодіод R), індикація виходу напруги за встановлені межі: мигання табло з частотою 1 Гц, індикація відліку часу повторного ввімкнення навантаження: мигання десяткових крапок з частотою 1 Гц, установка часу повторного ввімкнення до 9 хв, що дозволяє використовувати реле для захисту холодильного та компресорного обладнання.

На випадок нестабільної напруги мережі та частих змін її рівня поза встановлені межі (не менше 10 разів протягом 1 хв), CP-730 блокується на час 10 хв. Це запобігає частому циклічному увімкненню та вимкненню під`єднаних електропристроїв.

Де придбати