Реле перевищення напруги CP-700

Призначення:
Реле контролю напруги СР-700 призначене для безперервного контролю величини напруги в однофазній мережі змінного струму та захисту електроустановок, електроприладів і т.д. від підвищення або пониження напруги шляхом відключення живлення при виході його за встановлені межі. Реле ввімкнене, якщо контрольована напруга знаходиться у встановленому діапазоні. Діапазон (верхнє і нижнє значення) встановлюються на панелі керування. Повторне ввімкнення реле (після вимкнення) відбувається автоматично, через встановлений час, після відновлення напруги живлення в мережі.

Реле контролю напруги СР-700 не призначене для захисту електричних приладів і електроустановок від грозових розрядів.

УВАГА! При підключенні до мережі живлення, якщо напруга в межах норми, підключення навантаження відбудеться через час, рівний часу повторного ввімкнення (tP = 2 с - 9,5 хв)

Технічні характеристики:
напруга живлення 150-300 В / 50 Гц
максимальний струм навантаження 16 А АС1
групи вихідних контактів 1 на замикання
Діапазон контрольованих напруг  
нижній 150-210 В
верхній 230-300 В
похибка вимірювання, не більше 2%
затримка вимкнення  
при зростанні напруги 0,1-1 с
при падінні напруги 2-10 с
час повторного ввімкнення 2 с - 9,5 хв
діапазон робочих температур, від -25°С до +50°С
ступінь захисту IР20
габарити (ШхВхГ) 60х125х90 мм
тип корпусу перехідник вилка-розетка

Схема підключення:

Реле перевищення напруги CP-700. Схема підключення

УВАГА!
Виріб слід підключати до однофазної мережі відповідно до існуючих норм електробезпеки. Правила підключення описано у інструкції. Роботи, пов'язані з встановленням, підключенням і регулюванням повинні проводитися кваліфікованим фахівцем після ознайомлення з інструкцією по експлуатації та функціями пристрою. Перед початком встановлення слід переконатися у відсутності напруги на проводах. Самовільне відкриття корпусу тягне за собою втрату права на гарантійне обслуговування виробу, а також може стати причиною ураження електричним струмом. З питань монтажу і роботи пристрою звертатися до служби технічної підтримки.

Де придбати