Реле струму пріоритетної дії PR-614

З можливістю підключення зовнішнього трансформатору струму.

rp_opys.jpg

Призначення: реле струму пріоритетної дії служить для контролю величини струму, який витрачається електроприймачами та керування ними у випадку, коли їх одночасна робота викликає перевантаження мережі живлення та спрацювання запобіжних пристроїв.

 

Дія: потенціометром встановлюється значення порогу струму споживання в пріоритетному колі, при перевищенні якого реле вимикає непріоритетне електричне коло. Зниження струму споживання в пріоритетному колі нижче встановленого призводить до автоматичного ввімкнення непріоритетного кола.

Зауваження:для електричних кіл з реле пріоритетної дії слід застосовувати автоматичні запобіжники з таким часом спрацювання, щоб не було випередження реакції реле.

Технічні характеристики:
напруга живлення 220 В, 50 Гц
струм навантаження непріоритетного кола до 16 А
струм вимірювального входу 5 А
поріг спрацювання 0,5 - 5 А
споживана потужність 0,4 Вт
затримка вимкнення 0,1 с
затримка ввімкнення 0,1 с
приєднання проводів затискачі гвинтові 2,5 мм2
витривалість контактів 105 вмикань
робоча температура від -25°С до +50°С
ступінь захисту пристрою IP40
габаритні розміри 1 модуль типу S (17,5 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейку 35 мм

Схема підключення:

rp_614.jpg

Зауваження: реле PR-614 пристосоване до роботи із зовнішнім трансформатором струму, первинна обмотка якого приєднана до пріоритетного кола, а до вторинної під`єднані вимірювальні контакти реле. Трансформатор необхідно підібрати з такими параметрами, щоб струм вторинної обмотки не перевищував 5 А. Наприклад: для підключення споживача пріоритетного кола з максимальним струмом навантаження 140 А використаємо трансформатор струму з параметрами 150/5 А. Коефіцієнт трансформації складає 30:1. В такому випадку, при встановленні на шкалі реле значення 2 А, реле спрацює при дійсному щначенні струму 60 А (2х30=60 А).

Де придбати